• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 103
مدير عامل شركت توزيع برق مازندران خبر داد:
بهره برداری از 129 پروژه توزیع برق مازندران با اعتباری بالغ بر 340 میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر

مدير عامل شركت توزيع برق مازندران گفت : همزمان با ایام شکوهمند چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، 129 پروژه با اعتباری بالغ بر 340میلیارد ریال در حوزه توزيع برق مازندران به بهره برداري مي رسد.

مهندس سید کاظم حسینی کارنامی افزود: مهمترين اين پروژه ها شامل : احداث و توسعه  و اصلاح و بهینه سازی خطوط شبکه برق شهری و روستایی ، عملیات جایگزینی سیم به کابل ، توسعه و رینگ فیدر و مقاوم سازی و رفع ضعف ولتاژ شبکه  مي باشد .

وي افزود : در اين ايام ، در امور برق  بابلسر 34 پروژه ، امورهای غرب و شرق آمل 21 پروژه ، امورهای برق  جنوب و شمال ساری 19 پروژه ، سیمرغ 10 پروژه ، سوادکوه و سوادکوه شمالی   8 پروژه ، نکا 7 پروژه ، بهشهر و جویبار و فریدونکنار هر کدام با 5  پروژه ، امور برق قائمشهر 4 پروژه ، گلوگاه و میاندرود و شمال بابل هر کدام با 3 پروژه و امیرکلا 2 پروژه  به بهره برداری مي رسد .

مهندس حسینی کارنامی  با اشاره به اینکه تعداد مشترکین برق قبل از انقلاب اسلامی 266 هزار خانوار بوده است گفت : در حال حاضر شرکت توزیع برق مازندران در حوزه جغرافیایی خدمات رسانی( ازشهرستانهای گلوگاه تا آمل )دارای بیش از  یک میلیون و 531 هزار مشترک می باشد که از این تعداد 75 درصد آن جزء مشترکین خانگی هستند.

وی تصریح کرد: هم اکنون بیش از دو هزار و 72 روستای مازندران برقدار می باشند  د رحالی که این آمار تا پیش از انقلاب 738 روستا بوده است .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0